Günümüzde teknolojisinde hızla yaygınlaşan internet kullanımı ile insanların alışveriş alışkanlıkları da değişkenlik göstermektedir. Bir kaç yıl öncesine kadar giyim, elektronik, kitap, cd ve benzeri ürünleri veya herhangi bir hizmeti satın almak için saatlerce dolaşıp zaman harcadığımız mağazalar artık yerlerini yavaş yavaş online alışveriş siteleri yani e ticaret sitelerine bırakmaktadır.

Geliştirmiş olduğumuz E-Ticaret projeleri Cnr Bilişim için bir butik tasarım kapsamındadır. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir. E-Ticaret yazılımlarında firmamız bazı firmalarla birliktelik yapmaktadır. Bu iş birliklerinin yapıldığı firmalar da yıllardır bizimle birlikte onlarca projeye imza atmışlardır.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.