Sosyal Medya kavramı hayatımıza girdiğinden bu yana önce Facebook sonra Twitter ve ardında da İnstagram vazgeçilmez adreslerimiz oldu. Sadece sosyalleşmek için değil iş bağlantıları ve dünyadan haber almak için de kullanılan Sosyal Medyayı, hem eğlence hem iş amacı edinerek kullanan kurumsal müşterilerimizi sosyal medya aracılığı ile markalarının reklamını en doğru şekilde yapmalarını sağlıyoruz.

Bize gelin, markanızı sosyal ağlar’a reklam edelim !

 

Sosyal Medya Pazarlama Nedir?

Sosyal medya pazarlama, veya Sosyal Medya Pazarlama, internet sitenizde sergilediğiniz bir ürün veya hizmetin sergileniş ve insanlara sunuluş şeklinin ve tanıtımının sosyal ağlar kullanılarak yapılmasıdır.

Sosyal Medya, müşterilerinizin bulunduğu yerlerde sesinizi iyi duyurabilmenizi, ve daha önemlisi müşterinizi dinleyebilmenizi sağlar.

Facebook, digg, friendfeed gibi sosyal ağ ortamlarında insanların sizden bahsedebilmesi için ilgi çekici uygulamalar yazılması, bu platformlarda sizi temsil eden gruplara üye olmayı cezbedici özelliklerin planlanması ve çoğu birbirine benzemeyen sosyal medya pazarlama taktikleri tek bir başlık altında “Sosyal Medya Pazarlama” da incelenebilir.

İnsanlar sizi arıyor

Sattığınız ürün veya sunduğunuz hizmet ne olursa olsun, İnternette bir yerlerde insanlar sizin ürününüzü/hizmetinizi arıyor.

Bu insanlara sizin ürününüz hakkında bilgi sunarak, onlardan doğal geri dönüşleri alabileceğiniz mekan sadece internet siteniz ile sınırlı değildir.

Marka bilinirliğinizi arttırın

Marka bilinirliğinizi, bulabildiğimiz her mecrada arttırmak için sizinle birlikte planlar geliştirir ve uygulamaya koyarız.

İnteraktif ve basılı mecrada pazarlama işleminize yeni bir boyut getirmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

360 derece web tasarım