Teknoloji dünyası, altyapılar ve servisler büyük bir hızla değişiyor. Web sitenizdeki teknolojik alt yapı ile ilgili bir sorun durumunun size nelere mâl olduğunu bir düşünün. Bu konuda uzman personeliniz mi yok ya da bir tanıdığı aramaktan sıkılmadınız mı? Web sitenizle ilgili tüm bu sorunları gündeminizden düşürüyoruz. Web sitenizin teknik altyapısını, içeriğinin güncellenmesini, mail altyapınızı, domain ve hosting hizmetlerini tümüyle bize devrediyorsunuz ve siz kendi işinize odaklanıyorsunuz. Biz ise, web sitenizin kesintisiz, güncel, sağlıklı kalması için ne gerekiyorsa onları yapıyoruz.

Belki de kullandıklarınızdan farklı yeni nesil servislerle çok daha verimli bir çalışma sizin için mümkün?

İnternette kimi servisler sizin için büyük verimlilik artışlarına sebep olabilir. Peki ya bunlardan haberdar değilseniz. Tüm bu teknolojik yenilikleri büyük bir dikkatle takip ve analiz eden ekibimiz sizin için yeni servisleri takip ediyor ve nasıl kullanabileceğinizi de planlayarak size öneriyor.

Sitenizi en son ne zaman güncellediniz?

Web sitenizi hem ziyaretçileriniz, hem de arama motorları tarafından daha ilgi çekici hale getirmek istemez misiniz? Bunun en önde gelen yolu içeriğinizi güncel tutmaktır. Teknik sorunlar yüzünden web sitenizin içeriğini güncellemek sizin için işkence mi? Artık bunun için tek yapacağınız bize mail göndermek. Ayrıca arama motorlarına yönelik olarak web sitenizin optimizasyonu da hizmet kapsamında ekibimiz tarafından sağlanacak.

Google Adwords maliyetleriniz

Reklamcılık faaliyetlerinizden biri de google adwords reklamları mı? Peki bu reklamların maliyetlerinin sitenizin kalitesine ve reklam içeriğinin site ile uygumuna bağlı olduğunu biliyor musunuz? Web sitenizi bize emanet ettiğinizde adwors kampanyalarınıza yönelik olarak da gerekli optimizasyonları biz yapıyoruz.

Sizin için neler yapabileceğimizi konuşmak için bize ulaşın.